Prezentacja badań w Poznaniu

Zapraszamy serdecznie 1 grudnia 2015 roku do Poznania na spotkanie z dr Magdaleną Grabowską, która przedstawi wyniki badań na temat przemocy seksualnej. Spotkanie organizuje Stowarzyszenie Kobiet KONSOLA.

W ramach kampanii 16 Dni Przeciwdziałania Przemocy wobec Kobiet poznańskie Stowarzyszenie Kobiet KONSOLA przygotowało szereg wydarzeń. Jednym z nich jest spotkanie z dr Magdaleną Grabowską, która omówi wyniki badań z kobietami na temat przemocy seksualnej przeprowadzone w ramach projektu „Przełamać tabu – prawa ofiar przemocy seksualnej” przez Fundację na rzecz Równości i Emancypacji STER we współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz Kobiet VICTORIA z Rzeszowa i Stowarzyszeniem WAGA z Gdańska.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2015 roku, godz. 18.00 w Centrum Bukowska w Poznaniu.

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Kobiet KONSOLA znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/320077308162988/

Konsola 16 Dni